Pomysły na własnoręczne prezenty z okazji dnia chłopaka

Pomysły na własnoręczne prezenty z okazji dnia chłopaka
Pomysły na własnoręczne prezenty z okazji dnia chłopaka

Dzień chłopaka zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz, co podarować swojemu chłopakowi? Uważasz, że większość prezentów jest oklepana? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zaskocz swojego chłopaka własnoręcznie wykonanym prezentem!

Kupony na przyjemności

Jednym z ciekawszych pomysłów na prezent na dzień chłopaka diykupony na różnego rodzaju przyjemności. Do wykonania wystarczy Ci papier i coś do pisania. Na małych karteczkach zapisz do czego uprawniają poszczególne kupony. Może być to bon na wykonanie przez Ciebie masażu, ugotowanie jego ulubionej potrawy czy wspólny spacer. Tak wykonane kupony możesz ozdobić w dowolny sposób i zapakować w pudełeczko.

Słoik pełen miłości

Do wykonania tego prezentu znów potrzebować będziesz kartek i czegoś do pisania, a także słoika. Papier potnij na cienkie paseczki, a na nich zapisz powody, dla których kochasz swojego chłopaka. Następnie zroluj przygotowane karteczki. Opcjonalnie możesz przewiązać je cienkim wstążeczkami. Na koniec wrzuć je do słoika. Całość możesz ozdobić kokardą lub napisem. Jeśli Twój chłopak ma duszę romantyka, będzie to idealny prezent.

Magiczne tabletki

Tym razem będziesz potrzebować niewielkich słoiczków oraz cukierków, najlepiej w postaci landrynek czy drażetek. Przyda się również coś do pisania, kartki i taśma. Przygotowanie jest bardzo proste. Wsyp cukierki do słoików, a następnie na każdy słoik naklej karteczkę z napisem. Słodycze będą imitować tabletki. Mogą to być „lekarstwa”, na przykład na ból głowy czy samotne wieczory.

Portret/karykatura

Twoją pasją jest rysowanie? Świetnie się składa! Wykorzystaj swoje umiejętności, aby sprawić swojemu ukochanemu wyjątkowy prezent na dzień chłopaka. Narysuj Wasz portret lub karykaturę i opraw go w ramkę. Twój chłopak z pewnością będzie zachwycony.

Własnoręczne wypieki

Nie masz zdolności manualnych ale za to potrafisz piec przepyszne słodkości? Wykorzystaj to! Upiecz swojemu chłopakowi jego ulubione ciasto albo ciasteczka. Gotowy wypiek możesz zapakować w ozdobny kartonik. Do środka możesz włożyć również własnoręcznie napisane życzenia. Jeśli Twój chłopak to miłośnik słodkości, na pewno ucieszy się z takiego prezentu.

Jak widzisz, możliwości jest całe mnóstwo. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Wykorzystaj swoje umiejętności i spraw swojemu chłopakowi wyjątkowy prezent, który zapamięta na długo!


Kategorie