Kalendarz 2020

polecamy

Najbliższe święta

Dowiedź się więcej

Kalendarz 2020 roczny

Planowanie to w wielu przypadkach klucz do sukcesu. Chaotyczne i niezorganizowane działanie rzadko kiedy przynosi pozytywne skutki. Kalendarz to wciąż najpopularniejsze narzędzie do robienia planów, zwłaszcza długoterminowych. Mając zapisane wszystkie ważne wydarzenia łatwiej jest trzymać rękę na pulsie. Oczywiście można również funkcjonować bez kalendarza, ale im więcej zadań do wykonania będziemy mieli, tym trudniej będzie wszystko zapamiętać. W związku z rozpoczęciem nowego roku warto pomyśleć jaki kalendarz 2020 wybrać.

Gotowe kalendarze

Gotowe kalendarze są bardzo łatwo dostępne. Na przełomie grudnia i stycznia jest ich pełno w każdym możliwym sklepie. Dostać je można nie tylko w księgarniach czy sklepach papierniczych, ale również w supermarketach czy osiedlowych, niewielkich sklepikach. Często kuszą one przepięknymi okładkami. Niestety, po zajrzeniu do środka zwykle czar pryska. Większość z nich wygląda tak samo. Zazwyczaj jest tam niewiele miejsca na zaplanowanie dnia, co sprawia, że całość jest średnio funkcjonalna. Brak jest też możliwości dopasowania kalendarza do swoich potrzeb. Do najprostszego planowania sprawdzi się on w zupełności, ale przy większej ilości spraw do załatwienia w ciągu dnia taki kalendarz może już nie wystarczyć. Co więcej, te ładniej wykonane i dobrze rozplanowane kalendarze to zwykle spory wydatek. Jeśli do tego zdecydujemy się na designerski kalendarz 2020 cena może zwalić nas z nóg!

Gotowe planery

Planery dają o wiele większe możliwości w planowaniu niż gotowe kalendarze. Zdecydowanie łatwiej jest dopasować je do własnych preferencji. Dla przykładu w wielu planerach można samemu wpisywać daty, dzięki czemu możemy pominąć te dni, w które mamy wolne lub przeznaczyć więcej miejsca na te, w których naprawdę wiele będzie się działo. W wielu egzemplarzach pojawiają się także puste strony na własne zapiski. Często jednak planery wzbogacane są o dodatki, które nie wszystkim się podobają. Nie każdy ma ochotę codziennie wpisywać na listę za co jest wdzięczny czy czytać motywacyjne cytaty. Tak samo jak w przypadku kalendarzy, zakup gotowego planera dobrej jakości będzie związany z dość wysokimi kosztami.

Kalendarz 2020
Kalendarz 2020

- Opublikowano: