blog

Zastanawiasz się jak obliczyć ile dni minęło pomiędzy datami? W tym artykule przedstawimy Ci kilka sposobów na to, jak obliczyć ile dni minęło od konkretnego wydarzenia do wybranej przez Ciebie daty.

Czytaj dalej →

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu większości par, a moment złożenia przysięgi i nałożenia obrączek to bez wątpienia jedna z najbardziej magicznych chwil. Choć ślub to piękny, pełen wzruszeń dzień, to przygotowania do niego pochłaniają masę czasu, a przy tym mogą przysporzyć sporo nerwów. W końcu każda para chce, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, a dopięcie wszystkiego na ostatni guzik wcale nie jest prostym zadaniem.

Czytaj dalej →

Są takie wydarzenia w życiu, na które nawet najbardziej cierpliwe osoby czekają przebierając nogami. Są również takie dni, które pozostają w pamięci na zawsze. Takie, które nawet po wielu latach można przywołać z pamięci mając przy tym wrażenie, jakby to było wczoraj. Zastanawiasz się ile dni dzieli Cię od ważnego wydarzenia? A może chcesz obliczyć ile dni minęło od tego jednego, wyjątkowego dnia?

Czytaj dalej →

Dzień Mężczyzny obchodzony jest w Polsce 10 marca. Wiele kobiet staje przed dylematem jak uczcić to święto i co kupić swojemu mężczyźnie, aby był on zadowolony. Poniżej prezentujemy nasze propozycje prezentów, które powinny ucieszyć każdego faceta.

Czytaj dalej →

Dzień chłopaka zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz, co podarować swojemu chłopakowi? Uważasz, że większość prezentów jest oklepana? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zaskocz swojego chłopaka własnoręcznie wykonanym prezentem!

Czytaj dalej →

Dzień chłopaka coraz bliżej a Ty nie masz jeszcze prezentu? Co gorsza, nie masz też pomysłu co kupić swojemu wybrankowi na dzień chłopaka? Przychodzimy z pomocą. Poniżej prezentujemy propozycje podarunków.

Czytaj dalej →

Dzień Mężczyzny zbliża się wielkimi krokami. W Polsce to święto obchodzone jest 10 marca. Zostało już niewiele czasu na to, aby wybrać idealny prezent, który wywoła uśmiech na twarzy Twojego mężczyzny. A czy Ty masz już podarunek dla swojego wybranka? Jeśli nie, to dobrze trafiłaś. Podpowiadamy, co kupić z okazji Dnia Mężczyzny, aby facet był zachwycony!

Czytaj dalej →

Dzień Mężczyzny to nie tylko prezenty, choć stanowią one miły dodatek. Warto jednak zadbać o to, aby Twój mężczyzna czuł się wyjątkowo przez cały dzień. Podpowiadamy czym, poza tradycyjnym prezentem, możesz zaskoczyć swojego wybranka.

Czytaj dalej →
Kategorie