5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Mężczyzny

5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Mężczyzny
5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Mężczyzny

Dzień Mężczyzny obchodzony jest w Polsce 10 marca. Wiele kobiet staje przed dylematem jak uczcić to święto i co kupić swojemu mężczyźnie, aby był on zadowolony. Poniżej prezentujemy nasze propozycje prezentów, które powinny ucieszyć każdego faceta.

Alkohol na prezent dla mężczyzny

Wśród mężczyzn jest wielu wielbicieli dobrych trunków. Zwykle lubują się oni w mocniejszych alkoholach, takich jak whisky czy wódka. Nie brak również sympatyków win czy piw kraftowych. Taki prezent jest w miarę niezobowiązujący i bezpieczny, dlatego sprawdzi się nie tylko u długoletnich par, ale także tych z krótszym stażem. Kupno dobrego alkoholu to spory wydatek, ale można poszukać również czegoś nieco tańszego, ze średniej półki. Wśród nich też da się znaleźć prawdziwe perełki!

Perfumy dla mężczyzny

Wbrew pozorom nie tylko kobiety uwielbiają perfumy. Mężczyźni również dużą uwagę przykładają do tego jak pachną. Jeśli zdecydujemy się na taki podarunek lepiej dobrze wybadać gust naszego faceta, gdyż w przypadku perfum bardzo łatwo o pomyłkę. Na Internecie znaleźć można strony, które umożliwiają wyszukiwanie propozycji zapachów na podstawie poprzednio używanych perfum bądź ulubionych nut zapachowych. Dobrym rozwiązaniem jest również wybranie się do perfumerii. Pracujące tam osoby pomogą wybrać zapach idealny. Wśród męskich perfum bestsellerami są między innymi Dior – Sauvage czy Chanel – Allure Homme Sport.

Vouchery

Vouchery stwarzają bardzo duże możliwości. Wybór jest ogromny i z pewnością znajdziemy coś, co zainteresuje naszego faceta. Większość mężczyzn lubi adrenalinę. Ciekawym pomysłem dla fanów mocnych, motoryzacyjnych wrażeń może być voucher na tor wyścigowy czy naukę driftingu. Z kolei miłośnikom sportowych emocji spodobać się powinien voucher na skok ze spadochronem czy skok na bungee. Dla tych panów, którzy nie lubią aż tak mocnych wrażeń polecamy vouchery do salonu wirtualnej rzeczywistości czy escape roomu.

Gadżety dla każdego faceta

Nie jest raczej żadną tajemnicą, że wielu mężczyzn wprost uwielbia gadżety. Wielbicielom motoryzacji spodobają się breloki z logo ulubionej marki czy kosmetyki do pielęgnacji samochodu. Z kolei panom, którzy na co dzień noszą się bardziej elegancko powinny przypaść do gustu spinki do koszuli czy gustowny krawat. Wielu facetów ucieszy się także z nowego kufla do piwa czy zestawu kieliszków. Ciekawą propozycją są również gadżety survivalowe, na przykład wielofunkcyjny nóż.

Zabawne podarunki

Dzień mężczyzny można uczcić również bez zbędnego zadęcia i zdecydować się na prezent w humorystycznej wersji. Świetnym pomysłem są koszulki czy kubki ze śmiesznymi napisami. Równie popularne w ostatnim czasie są skarpetki, zarówno te opatrzone zabawnym tekstem, jak i te z nadrukowanymi obrazkami. Ciekawą opcją dla tych mężczyzn, którzy lubią słodycze może być także zestaw narzędzi czy klawiatura, wykonane w całości z czekolady!

Jak widać, pomysłów na prezent z okazji Dnia Mężczyzny jest całe mnóstwo. Mamy nadzieję, że przytoczone przykłady pozwolą na wybranie prezentu, który zachwyci waszego faceta!


Kategorie