Licznik dni

Kliknij w pole aby wybrać początkową datę.
Kliknij w pole aby wybrać końcową datę.

Licznik dni to specjalnie zaprogramowana aplikacja, która umożliwia obliczanie liczby dni pomiędzy dwiema datami. Z jej pomocą obliczysz ile dni dzieli Cię od ulubionego święta czy upragnionego urlopu. Wystarczy wybrać datę początkową i końcową. O całą resztę zadba nasz licznik. Do wyboru masz kilka możliwości.

Możesz obliczyć za ile dni nadejdzie konkretny dzień, licząc od chwili obecnej. To jednak nie wszystko. Wybrać możesz także licznik dni od do, czyli licznik, który oblicza ile dni dzieli dwie daty, dowolnie przez Ciebie wybrane. Mogą to być daty przyszłe, jak i przeszłe.

Nasz licznik poradzi sobie ze wszystkim! Możesz również obliczyć ile dni minęło od konkretnego wydarzenia z przeszłości aż do teraz. Wybór należy do Ciebie. Po wybraniu obu dat wystarczy kliknąć „oblicz” i gotowe. Wynik w kilka chwil pojawi się na ekranie.

Kiedy i komu przyda się nasz licznik dni?

Licznik dni to bardzo uniwersalne narzędzie, dlatego przydać się może dosłownie każdemu. Jeśli zastanawiasz się ile dni dzieli Cię od ważnego wydarzenia w Twoim życiu – nasz licznik przychodzi z pomocą.

Nasza aplikacja powinna spodobać się między innymi uczniom, gdyż z powodzeniem sprawdzi się jako licznik dni do końca roku szkolnego. Jak wiadomo, większość dzieciaków z utęsknieniem czeka na wakacje i odpoczynek od szkoły. Możliwość zajęcia się swoimi pasjami, wychodzenia ze znajomymi i słoneczna pogoda to coś, co przyciąga dzieci zdecydowanie bardziej niż nauka do sprawdzianów.

Kto jeszcze powinien skorzystać ze stworzonego przez nas licznika? Nieco starsza grupa użytkowników, czyli maturzyści. Matura niejednemu uczniowi spędza sen z powiek. Nie bez powodu nazywana jest egzaminem dojrzałości. Od wyników matur zależy poniekąd przyszłość osób wkraczających powoli w dorosłe życie. Chodzi tutaj oczywiście o dostanie się na wymarzoną uczelnię i kierunek. Jeśli zatem zależy Ci na wyjątkowo obleganym kierunku studiów, w dodatku prowadzonego na renomowanej uczelni, lepiej solidnie przyłożyć się do nauki. W jej planowaniu pomoże licznik dni do matury.

Dzięki niemu będziesz wiedzieć ile dni zostało do poszczególnych egzaminów i jak rozplanować materiał, aby zdążyć ze wszystkimi powtórkami. Z pewnością ułatwi to organizację. Kalkulator dni sprawdzi się także podczas dalszego etapu kształcenia, czyli na studiach. Z jego pomocą będziesz mógł planować naukę do sesji.

Stworzona przez nas aplikacja sprawdzi się również jako licznik dni do ślubu w przypadku osób planujących się pobrać. Jak pewnie wiesz, przygotowania do ślubu pochłaniają mnóstwo czasu i pieniędzy. Do tego dochodzą emocje związane z tym ważnym i wyjątkowym dniem. W takim stanie bardzo łatwo stracić rachubę czasu. Kalkulator dni pozwoli na trzymanie ręki na pulsie i stałe kontrolowanie ile czasu zostało do ślubu. Dzięki temu będziesz wiedzieć jak rozłożyć obowiązki w czasie, aby zdążyć ze wszystkim bez zbędnego pośpiechu i nerwów.

Licznik dni to także doskonały gadżet dla przyszłych rodziców. Znając planowaną datę porodu można obliczyć, za ile dni na świecie pojawi się Twoje maleństwo. Z pewnością umili to oczekiwanie. Odliczanie dni do porodu pozwoli również na wcześniejsze przygotowanie się na pobyt w szpitalu. Przyszła mama powinna z wyprzedzeniem przygotować torbę z najpotrzebniejszymi rzeczami. Pozwoli to uniknąć gorączkowego poszukiwania niezbędnych przedmiotów, gdy odejdą wody i trzeba będzie szybko udać się do szpitala. Będzie to także ukłon w stronę partnera, który z pewnością w tym pełnym emocji dniu zapomni, gdzie leży większość potrzebnych rzeczy.

Dlaczego warto wybrać nasz licznik dni?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w Internecie można znaleźć całe mnóstwo liczników dni. Co zatem nas wyróżnia? Przede wszystkim intuicyjność naszej aplikacji i łatwość obsługi. Nie musisz robić nic więcej poza podaniem dwóch dat. To wszystko! Jesteśmy przekonani, że każdy, bez względu na wiek czy umiejętności obsługi komputera, poradzi sobie z obsługą naszego licznika.

Po kliknięciu przycisku „oblicz” niemal natychmiast pojawi się wynik. Co więcej, nasz licznik dni nie wymaga założenia konta czy logowania. Wystarczy wejść na stronę i dokonać obliczeń. Bez żadnych formalności i – co ważne – całkowicie za darmo. Naszym celem było stworzenie licznika dostępnego dla wszystkich. Możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś, na takim urządzeniu, na jakim tylko masz ochotę.

Licznik działa między innymi na laptopach, tabletach i telefonach. Jedyne, czego potrzebuje do działania to połączenie z Internetem. Bez wątpienia wielką zaletą jest również dokładność. Nie jest to kalkulator, który podaje jedynie liczbę dni. Stwierdziliśmy, że to za mało i stworzyliśmy licznik dni i godzin. Dzięki temu będziesz wiedzieć co do minuty, ile czasu zostało do wyznaczonej przez Ciebie daty.

Jak widzisz, licznik dni to niezwykle przydatne narzędzie, z pomocą którego można w łatwy i szybki sposób obliczyć ile dni dzieli poszczególne daty. Bez względu na to, czy potrzebny jest Ci licznik dni do wakacji, czy może licznik dni do świąt – nasz kalkulator z pewnością świetnie da sobie radę. Sprawdź sam już teraz!


Święta
Lista popularnych świąt
  • 235 dni
  • 16 godzin
  • 32 minuty

Kiedy jest Halloween

  • 261 dni
  • 16 godzin
  • 32 minuty

Kiedy jest czarny piątek

  • 351 dni
  • 16 godzin
  • 32 minuty

Kiedy jest tłusty czwartek

Blog
Poznaj ciekawostki związane ze świętami

Jak obliczyć ile dni minęło pomiędzy datami

2021-03-03 - Admin

Zastanawiasz się jak obliczyć ile dni minęło pomiędzy datami? W tym artykule przedstawimy Ci kilka sposobów na to, jak obliczyć ile dni minęło od konkretnego wydarzenia do wybranej przez Ciebie daty. czytaj dalej

Jak obliczyć liczbę dni do ślubu?

2020-08-20 - Admin

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu większości par, a moment złożenia przysięgi i nałożenia obrączek to bez wątpienia jedna z najbardziej magicznych chwil. Choć ślub to piękny, pełen w ... czytaj dalej

Jak obliczyć dni od daty

2020-08-15 - Admin

Są takie wydarzenia w życiu, na które nawet najbardziej cierpliwe osoby czekają przebierając nogami. Są również takie dni, które pozostają w pamięci na zawsze. Takie, które nawet po wielu latach można ... czytaj dalej

5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Mężczyzny

2020-06-05 - Admin

Dzień Mężczyzny obchodzony jest w Polsce 10 marca. Wiele kobiet staje przed dylematem jak uczcić to święto i co kupić swojemu mężczyźnie, aby był on zadowolony. Poniżej prezentujemy nasze propozycje p ... czytaj dalej

Pomysły na własnoręczne prezenty z okazji dnia chłopaka

2020-05-20 - Admin

Dzień chłopaka zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz, co podarować swojemu chłopakowi? Uważasz, że większość prezentów jest oklepana? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zaskocz swojego chłopaka ... czytaj dalej

Co kupić na dzień chłopaka?

2020-05-15 - Admin

Dzień chłopaka coraz bliżej a Ty nie masz jeszcze prezentu? Co gorsza, nie masz też pomysłu co kupić swojemu wybrankowi na dzień chłopaka? Przychodzimy z pomocą. Poniżej prezentujemy propozycje podaru ... czytaj dalej